Stránka sa načítava... čakajte prosím!

Načítavam...

Stránka sa načítala, ale nezobrazila? Kliknite
sem
 

Vitajte vo Webmajster.NET


Ďakujeme, že sa zaujímate o naše služby...

Outsourcing IT je moderný a pre Vás najjednoduchší spôsob návrhu, či správy Vašej IT infraštruktúry. Zo slova outsourcing-spravovanie zvonka (t.j. externe). Veríme, že si pre túto oblasť vyberiete ako partnera práve nás.

Outsourcing informačných technológií (IT), servis

Outsourcing-IT

IT infraštruktúra sa v tomto význame myslí kompletné informačné vybavenie od telefónnych aparátov, cez káblovanie až po technické vybavenie ako počítač, periférne zariadenia (tlačiarne, skenery, záložné zdroje a pod.) či menšiu elektroniku (fotoaparáty, kamery, A/V/DVD prehrávače), alebo spotrebný materiál (papiere, CD/DVD/BD médiá). Samozrejmosťou je aj autorizované softvérové vybavenie.

Ak ešte nemáte svoju IT infraštruktúru, alebo ju máte zastaralú, ponúkame Vám jej naprojektovanie, výstavbu a ďalšie spravovanie.

Ponúkame Vám aj softvérový audit, ktorý je samozrejmou súčasťou našej prvotnej činnosti s Vašou IT, aby ste mali istotu, prípadne aby ste vedeli na čom ste a neboli ste prekvapení pri prípadnej návšteve BSA :).

Ak chcete byť zbavený starostí a zodpovednosti za svoj softvér úplne, môžeme zmluvne prebrať zodpovednosť za Vás. Samozrejme aj toto riešenie má svoje výhody, ale možno pre niekoho aj naopak. Pre viac prípadných informácii a upresnenie Vám náš konzultant rád zodpovie všetky Vaše otázky.

V prípade záujmu túto službu, o viac informácií či konzultáciu nás neváhajte kontaktovať. Toto stretnutie a konzultáciu dostanete bezplatne aj v prípade našej návšteve vo Vašich priestoroch.

”Ani my sme nespadli z neba učení, preto sa neustále vzdelávame, zdokonaľujeme svoje služby a prinášame inovatívne riešenia„

Webmastering, aplikácie a webové riešenia
Naše služby ponúkajú komplexné riešenia pre Vašu webstránku, webaplikáciu, webdatabázu, alebo inú webovú službu. Viac... » nemusíte riešiť a kompletizovať svoj zámer na rôznych miestach, od nás dostanete skutočne všetko.