Stránka sa načítava... čakajte prosím!

Načítavam...

Stránka sa načítala, ale nezobrazila? Kliknite
sem
 

Vitajte vo Webmajster.NET


Ďakujeme, že sa zaujímate o naše služby...

Výstavba a správa webstránok, portálov, sociálnych sietí či v súčasnom najmodernejšom prípade on-line aplikácií sa stáva pomaly nevyhnutnosťou. Najlacnejšia reklama, dostupnosť 24*7*365 a ďalšie výhody robia z tohto riešenia ideálny produkt.

Tvorba webstránok, portálov a on-line aplikácií

webmastering

Celosvetový web (World Wide Web - WWW) je už dnes tak známy pojem asi ako automobil. Na mnoha miestach môžete počuť výroky typu "Kto nie je na webe, akoby ani nebol..." a pod...

Žiaľ, niečo pravdy na tom bude. Ak už máte web, iste ste si sami vedomý výhodnosti tejto investície, tí čo ho ešte nemáte, alebo ste s ním nespokojní, využite naše služby čo najskôr - "nech ste... :)".

Máme pre Vás riešenia v podobe od najjednoduchších webových vizitiek, až po rozsiahle multifunkčné portály. Skutočne záleží len na Vašich predstavách, očakávaniach, no v neposlednom rade aj Vašich možnostiach. V našich riešeniach implementujeme overené, aj najnovšie technológie ako je AJAX, JavaScript, PHP, MySQL generované do XHTML s CSS.
Možno sa zíde pripomenúť, že naše webstránky sú už od výroby validné podľa W3C, a tiež SEO - optimalizované pre vyhľadávače, čiže nemusíte o tieto služby žiadať tretiu stranu, od nás to dostanete komplet.
Tešíme sa na Váš záujem a veríme, že vďaka nášmu individuálnemu prístupu a cenotvorbe si určite vyberiete to čo potrebujete a po dokončení Vášho webu sa úspešne staneme Vašimi stálymi partnermi.

On-Line aplikácie

On-Line aplikácie je relatívne nový pojem, avšak rozhodne to nie je novinka. Vznikla súčasne so zavedením webu 2.0, funkcionalitou je porovnateľná s lokálnymi aplikáciami, no ponúka množstvo ďalších výhod. Predstavuje niečo ako Váš informačný systém, v našom prípade prevažne databázový, ale aj takisto nezanedbateľný kancelársky, či organizačný.

Tieto aplikácie prevádzkujeme na výkonných serveroch, takže Vám odpadá nutnosť obstarávania výkonného HW, a tiež sa už nebudete musieť báť, že bez pracného zálohovania môžete o svoje dôležité dáta prísť. Všetko ostane na starosť nám. Hlavnou výhodou však ostáva dostupnosť tohto systému odkiaľkoľvek, kde existuje internetové pripojenie. V prípade, že by ste potrebovali mať tento systém dostupný nonstop a nemôžete si dovoliť výpadok internetového spojenia, naše outsourcingové riešenia, prípadne len naša konzultácia si s tým iste poradia,.

”Ani my sme nespadli z neba učení, preto sa neustále vzdelávame, zdokonaľujeme svoje služby a prinášame inovatívne riešenia„

Webmastering, aplikácie a webové riešenia
Naše služby ponúkajú komplexné riešenia pre Vašu webstránku, webaplikáciu, webdatabázu, alebo inú webovú službu. Viac... » nemusíte riešiť a kompletizovať svoj zámer na rôznych miestach, od nás dostanete skutočne všetko.