Stránka sa načítava... čakajte prosím!

Načítavam...

Stránka sa načítala, ale nezobrazila? Kliknite
sem
 

Vitajte vo Webmajster.NET


Ďakujeme, že sa zaujímate o naše služby...

"Silu reťaze určuje práve jej najslabšie oko" voľne preložiteľné ako "Silu celku určuje jeho najslabšia a najzranitelnejšia časť" alebo tiež neexistujú malé a veľké veci, všetko je relatívne a záleží len od uhla pohľadu... A predsa to nie je vždy celkom tak.

Doplnkové služby...

doplnkové služby

Pod doplnkovými službami máme na mysli služby, ktoré vieme poskytnúť svojim zákazníkom nad rámec nášho bežného portfólia.

Sú demonštráciou práve nášho prístupu a našej vízie, alebo ak chcete prehlásenia spraviť pre zákazníka čo najviac, zbaviť ho čo najviac starostí a strastí.

Keďže nám ani tieto služby nie sú celkom cudzie, pre nenáročných zákazníkov ich vieme poskytnúť ako plnohodnotný doplnok, za ktorý nemúsi zbytočne investovať veľa prostriedkov špecializovanej firme. V skratke sa jedná o služby patriace do všeobecného pojmu public relations a marketing.

Takýmito službami sú najmä:

  • Tvorba korporátnych identít
  • Tvorba a tlač prospektov, letákov, reklamných posterov
  • Tvorba vizitiek, pečiatok
  • reklamná a propagačná činnosť

”Ani my sme nespadli z neba učení, preto sa neustále vzdelávame, zdokonaľujeme svoje služby a prinášame inovatívne riešenia„

Webmastering, aplikácie a webové riešenia
Naše služby ponúkajú komplexné riešenia pre Vašu webstránku, webaplikáciu, webdatabázu, alebo inú webovú službu. Viac... » nemusíte riešiť a kompletizovať svoj zámer na rôznych miestach, od nás dostanete skutočne všetko.