Stránka sa načítava... čakajte prosím!

Načítavam...

Stránka sa načítala, ale nezobrazila? Kliknite
sem
 

Vitajte vo Webmajster.NET


Ďakujeme, že sa zaujímate o naše služby...

Veríme, že si z nášho portfólia služieb vyberiete, v prípade, že sa tu nenachádza služba konkrétne šitá pre Vás, skúste sa s nami skontaktovať a my Vám ju možno predsa budeme vedieť poskytnúť. Verte, že u nás je náš zákazník naozaj aj náš pán!

Portfólio našich služieb

Služby

Naše služby sú tu pre Vás, teší nás, že Vám ich môžeme poskytnúť.

Naše portfólio ponúka presnú synergiu IT riešení. Skĺbime Váš web, IT infraštruktúru, zásobovanie a vzdelávanie do jedného zmysluplného celku.
Prelistujte si naše stránky a presvedčte sa.

Tesíme sa na každú zákazku, na každú výzvu o lepšiu, sofistikovanejšiu a rozšírenejšiu službu.
Skúste nám dôverovať a vyťažte z nás čo najviac, dajte nám dôvod prekonávať svoje hranice...

Pre inšpiráciu a uistenie si pozrite zopár dôvodov prečo my, alebo niektorú z našich referencií v skromnom výbere z galérie.

Šetríme Vaše peniaze!

Vďaka implementácii open-source produktov v súčinnosti s našimi riešeniami pre menej náročných zákazníkov ušetríme malým firmám a živnostníkom zbytočné náklady spojené s obstarávaním licencií, či nákupom produktov ktoré nevyužije. Pre náročnejších zákazníkov sme samozrejme schopní implementovať akékoľvek produkty od renomovaných spoločností, ktoré sú aj zárukou kvality.
Nikoho nenútime platiť za služby, ktoré nepotrebuje ...

Preberáme starosti a zodpovednosť za Vás!

Zmluvou o outsourcingu IT sa zbavíte starostí súvisiach s Vašou IT infraštruktúrou. Už nikdy viac žiadny administrátor siete, ktorý nedrží krok s dobou, žiadna ďalšia prebdetá noc nad hľadaním najlepšieho či najlacnejšieho riešenia, nikdy viac otázka ako na IT?... Každý vieme niečo iné, nechajte nás robiť to čo vieme najlepšie. Pre tých, ktorí obľubujú istotu môžeme zmluvne prebrať zodpovednosť za Vašu IT infraštruktúru či softvérové vybavenie.

Sme adaptívni kvôli Vašim potrebám

Máme jasnú hlavu v súčasných trendoch. Držíme krok s dobou a ponúkame čo najinovatívnejšie riešenia a dodávame služby a produkty renomovaných firiem či v oblasti bezpečnosti (ESET, Symantec, Kerio...), tak v oblasti uživateľských aplikácii (Microsoft, Adobe...). Ale taktiež nespíme na vavrínoch a nespoliehame len na riešenia subdodávateľov, neustále inovujeme aj svoje produkty v oblasti informačných systémov a on-line aplikácii.

Sme ústretoví a ochotní

S našim proklientskym prístupom sa nemusíte obávať o vypočutie či ústretovosť. Čo najlepší prístup k zákazníkovi patrí k priorite číslo 1 v našej politike. U nás nebudete vedený len ako ID čislo, či slovný reťazec, u nás majú naši zákazníci meno, tvár, aj osobnosť. Taktiež (metaforicky) nepoznáme pojem "nedá sa". Vždy sa snažíme nájsť riešenie, ak ich je viac, práve to najoptimálnejšie.
Ak niekedy nebudete spokojný s prístupom, či jednaním, napíšte nám a dostanete od nás malý darček ako potešenie, alebo inak "bolestné".
Neveríte? Vyskúšajte...

Neškatuľkujeme svojich zákazníkov!

Vieme, že každý náš zákazník je svojim spôsobom originál a preto si ku každému vybudujeme osobitný prístup a osobitné riešenia. Práve individuálnym prístupom ku každému môžme ulahodiť naozaj všetkým.

Dlhoročná prítomnosť Vám môže byť zárukou

Pôsobíme na trhu už nejaký ten čas, za ten čas sme sa v mnohom zdokonalili, mnohé naučili. Baví nás to a v tomto duchu plánujeme pôsobiť aj naďalej a to tak dlho, ako dlho budeme mať u Vás dôveru a záujem o naše služby.
Teda odpoveď ako dlho ešte... závisí od Vás

Garancia spokojnosti

Neboli ste niekedy s nami spokojní? Dajte nám o tom vedieť, podnikneme kroky pre nápravu a opätovné získanie si Vašej dôvery. Za každý náš prešľap berieme plnú zodpovednosť a okrem napravenia stavu môžete veriť v malý darček od nás ako bolestné.

Chcete viac dôvodov, alebo nejaký vlastný?

Nápište nám kritéria ktoré nám chýbajú, či dôvody ktoré Vás presvedčia, radi ich zodpovieme aby sme sa stali lepšími...

”Navrhnúť riešenie je oveľa jednoduchšie ako definovať problém...„

Webmastering, aplikácie a webové riešenia
Naše služby ponúkajú komplexné riešenia pre Vašu webstránku, webaplikáciu, webdatabázu, alebo inú webovú službu. Viac... » nemusíte riešiť a kompletizovať svoj zámer na rôznych miestach, od nás dostanete skutočne všetko.